top of page

Просимо вибачення, але наша  україномовна частина вебсайту знаходиться в розробці.Зараз ви можете отримати базову інформацію.При потребі Ви можете зконтактувати нас і ми відповімо на всі ваші запитання

Compass Light - це  лампа для досягнення стану глибокої медитації за дуже короткий час. 

  Compass Light використовує поєднання світла певного спектру в поєднанні з стробоскопічним світловим ефектом, щоб перевести вас у глибоко розслаблений стан. Дія і вплив пристрою досить потужні і тому ваш мозок, стимульований світлом і звуком, швидко переходить у стан, якого зазвичай досягають лише за допомогою років практикування медитації.

   Цей стан дає вам відчуття спокою та рівноваги і не зникає відразу, коли закінчується сеанс медитації. Це допомагає вам бути спокійнішими протягом дня і позитивно впливає на ваше фізичне та емоційне самопочуття.

  Compass Light  легка в налаштуватуванні і використовується із закритими очима. За допомогою цього пристрою більшість людей переходять до медитативного стану а разом з тим досягають ефекту відновлення та за лічені хвилини.

 Останні наукові дослідження австрійськими та англійськими лікарями та науковцями  підтверджують високу ефективність стробоскопічного впливу (з певними частотами)

  Якщо вам цей метод не підійде, то ви можете повернути свої кошти на протязі 30 днів (для США)

 

  Увага,  застереження: Пристрій Compass Light можна використовувати ТІЛЬКИ людям із задовільним загальним станом здоров'я, зацікавленим у покращенні загального самопочуття. Це НЕ медичний пристрій і  він НЕ призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких захворювань чи станів.

This website is a work in progress.

bottom of page